Автобус-готель: ідеальне рішення для екскурсійних турів

Подорожувати із комфортом хотять усі. Мабуть саме ця думка спонукала людей відкрити автобусний маршрут між Лос-Анджелесом та Сан-Франціско. Але не просто маршрут. Автобуси обладнані місцями для спання. Триває подорож із 23.00 по 7.00 – якраз є час виспатися і підготуватися до нового дня. Коштує на 15 доларів дорожче ніж літаком саме через достатню кількість простору, хоч і без виграшу в часі.

Слід зазначити, що в Україні із нашими повільними залізницями і купейними вагонами щось таке існує. Але ідея, яка у мене виникла, стосується більше екскурсійних турів.Мабуть багато хто хотів би побувати у найбільш значимих містах Європи. туристичні агентства пропонують такі тури. Але вони або із ночівлями у готелях, а отже дуже затягнуті по часу, треба як мінімум робочий тиждень, щоб побувати принаймні в трьох країнах. Або із нічними переїздами автобусом. І це взагалі пекло. така поїздка перетворюється у суцільні незручності.

Рішення – автобус-готель!

Тут суцільні переваги – витрачається удвічі менше часу, це як мінімум. При цьому люди встигають відпочити в нормальних умовах і підготуватися до нових вражень. так, буде коштувати трохи дорожче – адже в такий автобус не влізе стільки людей як у звичайний. Боюся, що саме тому ідея не стане популярною в Україні, у нас звикли все використовувати по максимуму, на 120%. Але раптом. Було б дуже добре, особисто я б так поїздив.

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *