Один із крупних українських порталів по пошуку роботи оприлюднив сьогодні заяву про те, що використовуючи оголошення про роботу, шахраї дають номери телефонів дзвінок на які коштує 20-60 грн за хвилину розмови:

Під виглядом роботодавців шахраї публікують вакансії або відправляють повідомлення на електронну пошту, висловлюючи зацікавленість кандидатурою претендента. У цих вакансії або листах вони пропонують зв’язатися з ними для подальшого процесу обману по платним номерами 070 або 090. Іноді вони дають номер мобільного оператора, в якому вже автовідповідач пропонує передзвонити на платний номер. Ось приклад:

«Добрий день. Ми отримали Ваше резюме, і нас зацікавила Ваша кандидатура. Прохання зв’язатися з менеджером по персоналу по тел. (070) 345-00-25 для запису на співбесіду. З пов. менеджер по персоналу Юлія ».

Що робити, якщо прийшов такий лист?

  • не дзвоніть за номером телефону з кодом 070 або 090;
  • повідомте нам про таку вакансії, скориставшись функцією «Поскаржитися на цю вакансію» (вона є на кожній сторінці вакансії), або через форму зворотного зв’язку, вказавши адресу вакансії на сайті;
  • розкажіть про цю схему обману своїм друзям і знайомим.

Будьте пильні.

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *