У статті про зміну читацьких звичок на сайті “Читомо” наводиться загальна статистика як люди користуються інтернетом. Цифри стосуються Великої Британії та Європи, але я думаю, що Україна якщо не дотягує тепер, то матиме такі самі показники ук найближчому майбутньому, можливо окрім покупок через інтернет медіаконтенту, все ж традиції піратства тут значно сильніші, хоча позитивні зрушення є і в цьому аспекті.

Отже.

“Якщо ми говоримо про 28 європейських країн, зокрема й Британію, то ми побачимо дуже потужне використання Інтернету. 2007-го року ця цифра дорівнювала 51%, а 2016-го ми побачили зростання до 79% користувачів. Якщо говорити лише про Британію, то йдеться про більш ніж 85% населення, яке щодня послуговується Інтернетом. А в Англії, і особливо південно-західному регіоні, ці цифри будуть ще вищими, це понад 90% користувачів.

Паралельно зі збільшенням використання Інтернету збільшується кількість користувачів, які виходять в Інтернет з мобільних пристроїв. Якщо говорити про 28 країн Європи, то ми побачили зростання з 36% до 59% в 2016 році. Тобто ця цифра зросла фактично вдвічі. Тим часом кількість користувачів смартфонів в Об’єднаному Королівстві – це майже 85% населення. І ця цифра так само зросла майже вдвічі в порівнянні з попередніми результатами дослідження. Якщо ми подивимося на статистику покупок через Інтернет, то побачимо усталене зростання споживання в країнах Європейського Союзу з 30% до майже 55% в 2016 році.

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *