Знайшов текстик про суміжну до основної діяльності тему. Щось у тому є, особливо якщо глянути на розвиток місцевих онлайн-медіа.

Засновник відомого блогу TechCrunch Майкл Аррінгтон виступив з коментарями з приводу важкого положення традиційної преси.

На думку журналіста, друковані ЗМІ й справді знаходяться на межі зникнення, але головна проблема зовсім не в цьому. Інтернет, як це не сумно, привів до появи фастфуд-журналістики. Навіщо утримувати штат репортерів, оплачувати журналістські розслідування, якщо можна, не сходячи з місця, знайти в Мережі пару-трійку матеріалів на одну тему і переконфігурувати їх у власний текст? За даними пана Аррінгтона, цим не гребує навіть «Нью-Йорк таймс».

«Що мене лякає більше за все? – Запитує себе Майкл. – Поширення матеріaлов-на-швидку-руку, які згодом знищать ЗМІ, що займаються випіканням новин вручну. Це експансія дешевого, одноразового контенту, яка стає можливою завдяки новинних порталів і пошукових систем ».

Наприклад, є такий агрегатор – Demand Media. Щодня без жодних зусиль на цьому сайті з’являються чотири тисячі відеороликів і матеріалів, які фіксуються пошуковими системами як найпопулярніші. Трафік цього ресурсу, природно, зашкалює. У такій ситуації будь-кого, хто витрачає час і гроші на якісну журналістику, виженуть з бізнесу.

Поки на труднощі скаржаться тільки традиційні ЗМІ, зауважує пан Аррінгтон. Але незабаром до них приєднаються онлайн-журналісти, пригнічених мережевими нікчемами.

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *