Нові технології завжди ведуть до певних ризиків. Але отакого точно важко було очікувати. Виявляється в Іландії, де всі потреби забезпечуються відновлюваною електроенергією, може виникнути реальна проблема у зв’язку із розміщенням там численних криптомайнерських серверів. Як відомо вони потребують для розрахунків досить великих потужностей. БіБіСі пише, що “Майнинг біткоїнів в Ісландії увійшов в стадію швидкого, “експоненціального зростання”. І вже цього року потреби майнерів можуть перевищити потреби острову в цілому.
Як то кажуть, прийшла біда звідки не чекали. Лише уявіть собі. Для розрахунків віртуальної валюти використовується сила реальних ресурсів. Хоч у випадку з Ісландією і відновлюваних, та все ж. Не дуже добра тенденція.
Слід зазначити, що таку популярність криптовалюти отримали після спекуляційного росту вартості у 2017. Декотрі аналітики уже порівнюють це із мильними бульбашками дот-комів на початку 90-х років минулого століття. Чи слід чекати обвалу поки що неясно, але більшість урядів уже виявили неабияку зацікавленість у тому, щоб регулювати ринок криптовалют, адже відомо, що ними дуже часто через анонімність (хоч і сумнівну, як твердять експерти) розраховуються злочинці за товари чи послуги заборонені законом.
Здається, що куди не глянь криптовалюти не таке вже й благо. Крім одного моменту. Принаймні поки що, це єдині грошові системи, що не належать до будь-якої держави (можливо це чиновників і турбує найбільше, а про злочинців вони згадують щоб надати питанню ваги, адже до криптовалют нічого не заважало тим же злочинцям розраховуватися іншими способами).

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *