Доброго дня Юлію Святославовичу!
Заходьте-заходьте. Вам сюди.
Ні, це просто медогляд, так за правилами. Вас же щойно обрано до міської ради, так? І до цього ви ніде, на жодних посадах не були, все вірно? Ну ось, тому й медогляд.
Не переживайте, ми швиденько.
Секундочку я візьму чистий бланк, почнемо заповняти вашу картку.
На щось скаржитеся? Ні? Ну, це чудово! Зекономимо купу часу.
А відкрийте рота. А-а-а-а. Ось так, ага. Все добре, можете закрити. Прочитайте напис на протилежній стіні. А тепер закрийте одне око і прочитайте те що нижче. Ну, взагалі супер, все прекрасно.
Тепер невеликий укольчик.
Як “Що це?”. Щеплення. Вам хіба не казали? Всі чиновники в обов’язковому порядку… Від чого? Гм-м-м-м. Ну так одразу важко сказати, розумієте, ви людина нова, таку відповідальність вперше на себе берете, це вам допоможе. Конкретніше?
Ну добре, але спочатку дайте відповідь на питання: вас бентежить, коли вам пропонують гроші просто так?
Трохи? Цікаво. А яка сума вас бентежить? От наприклад якщо вам дадуть тисячу доларів. Смішна сума? Ну, чудово, у вас блискуче майбутнє, я думаю.
Розумієте, цей укольчик допоможе вам не кривитися, якщо вам даватимуть до 5 тисяч доларів майже ні за що. За підпис там, або голосування. Ну, я розумію, що малувато, але й посада у вас поки що не дуже, місто у нас маленьке, тут великих сум не буває. От якщо ви станете заступником мера, або й самим мером…
Ага, закатайте рукав. Ви не переживайте, до цього укольчика є бонуси. Ви наприклад можете тепер трохи, так би мовити, порушувати. Ну там припаркуватися будь-де, або швидкість перевищити. Ви й так можете? Це прекрасно, у вас справді райдужні перспективи, але процедура є процедура.
Ось бачите. І зовсім не боляче.
Так, записуємо, щеплення зроблено. Все, можете йти. Зустрінемося, я думаю, досить скоро.

Доброго дня! Радий бачити вас так скоро Юлію Святославовичу!
Вітаю з новою посадою. Заступник міського голови – це вже солідно.
Так, знову медогляд, що поробиш, такі правила.
Закатайте рукав, будь ласка. Ні минулого разу було не таке щеплення. На цей раз піднято ліміт по грошах, я вам на вушко, а то знаєте стіни у нас, ха-ха, ага … Ось! Розумієте тепер?
Ну й бонуси, звичайно. Легкі ДТП, приватизація нерухомості з порушеннями, можливість вимагати у підлеглих певні суми за кожну операцію, хуліганство, там приємний список, можу вам дати роздрукований екземпляр. Ага, ось, тримайте.
Ну до побачення, буду чекати наступної зустрічі!

І знову здастуйте! Як ваші справи Юлію Святославовичу? Ну, я радий що все так добре.
Чув, що ви пішли по партійній лінії і вже перебираєтеся до Києва. Аякже, така у мене робота – бути в курсі. Що ж, думаю ви знаєте для чого тут. Ага, бачу, вже й рукав закатали, правильно.
Мушу попередити, цього разу сильна штука. Може бути порушення розумових здібностей, хоча ви не переживайте, це всі там приймають і більшість мають побічні ефекти, зате вам гарантовано тепер можливість просто срати людям на голови, ну не буквально, звичайно, хоча… А сума, м-м-м-м, це ж свято просто. Ага, ви вже в курсі, ну тоді розумієте, що побічні ефекти цього варті.
А до речі, чому ви сам? Вам тепер по статусу ще кільком помічникам можна зробити щеплення. І ще діткам? Вашим скільки? 18 доньці і 20 сину? Ідеально. Повірте, вони вам скажуть велике дякую. Життя тепер складне, самі знаєте, іноді там машина кудись у натовп влетить на швидкості або на дискотеці постріляти захочеться… Ви ж не бажаєте, щоб ваші діти відчували себе у чомусь обмеженими? Так, приводьте прямо завтра!
А знаєте, мене теж до Києва відправляють. Там вакансія звільнилася, то я й собі щеплення невелике зробив і організував усе як слід. Ага, скористався службовим, ну ви мене розумієте. Так що можливо ще побачимося.

Юлій Святославович, моє шанування! Це великий день! Я вас щиро вітаю!
Так, я розумію, що поспішаєте. Так, секундочку. Ні, не треба ногами на стіл. Так, я знаю хто ви. Так, я розумію, що ви мене… не переживайте ось уже несу.
Які покращення?
Ну по-перше безліміт по сумах.
По-друге додано акторську майстерність, ви тепер можете хоч на камери, хоч у спілкуванні говорити що захочете і всі будуть вірити, ви ще скажете дякую за це.
По-третє підвищено здатність до концентрації, все зайве просто щезатиме з поля зору. От ви наприклад захочете підвищити рівень життя в країні… Ха-ха-ха, так я знаю, що це смішно, так, у вас інші пріоритети, ну от, усе інше, крім того, що вам справді потрібно, просто відпаде, ви ніколи про це не подумаєте. А, і ще: оскільки ви не будете бачити і чути незначимі дрібниці, то отримуєте можливість автоматичного підпису і схавлення усього, що не загрожує вашій головній меті. А також автоматичне відхилення усього, що загрожує.
Надто складно? Просто довіртеся мені, я знаю про що говорю.
Чи є сильніше щеплення? Та куди ж іще сильніше? Хоча я чув, що ніби щось таке мають росіяни, але у них пішли незворотні побічні ефекти, ну ви це самі бачите. І ще американці, там ніби поки тримають в нормі, хоча… Ну загалом, повірте, сильнішого вам уже не треба буде. Але раз на п’ять років мусимо робити повторно.
Так, я завжди на місці якщо потрібен. Звертайтеся. До зустрічі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *