Уже не дивина, що декотрі серіали можна розглядати цілком на рівні з фільмами. Їх роблять якісно, запрошують акторів з вищої ліги, і є своя перевага – можна розгортати події скільки треба, а не вкаладтися у формат кіносеансів.

Переглянув оце днями “Табу”. Високий рейтинг, рекомендації знайомих, Том Харді у головній ролі. Все це обіцяло щось справді цікаве.

Ну власне воно таким і є. Лондон початку 19 сторіччя. Інтриги та нечесна гра на найвищих рівнях. Намагання головного героя вижити серед усього цього (хоч він теж далеко не ангел). Загалом подивитися є на що. Вийшла дуже непогана драма-детектив. Красива картинка, цікавий сюжет, яскраві образи.

Кілька моментів трохи заважали особисто мені. Забагато смертей. Забагато містики (особливо коли стало зрозуміло, що до сюжету вона ніякого відношення майже не мала). Буденна жорстокість, нібито цілком виправдана за наслідками, але від цього не стає більш комфортно. Тому, що прибравши весь історичний антураж ми отримаємо сьогодення майже без змін. Ті ж методи, ті ж варіації, ті ж герої. Дикунський світ із тонким шаром цивілізації, який злітає вмить, як тільки справа доходить до чогось серйозного. Це бентежить. І засмучує. Бо хочеться вірити, що за два сторіччя людство стало кращим.

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *