Тільки для закоханих: вирішуйте сімейні проблеми в раю

Голівуд продовжує рятувати традиційні сімейні цінності і до всіх мелодраматичних комедій додав кіно із екзотично-красивими декораціями. Слід зазначити, що це чи не найбільш вдала спроба цьогоріч – стрічка місцями справді смішна, мелодраматична, але головне – має, так би мовити, подружній ценз. Жарти, всі сформовані ситуації й сюжети по-снайперськи точно влучають у сімейних, і очевидно залишають за бортом усіх інших. Не завжди правдоподібно все виглядає, але й не відірвано від реалій цілком.
Чотири сімейні пари, які дружать між собою, вирушають відпочивати на один із райських островів. Усіх під’юдило подружжя, де чоловік та дружина звикли надто серйозно ставитися до всього, особливо ж до власного сімейного життя. Вони навіть підготували відеопрезентацію перед тим як запросити всіх узяти участь у поїздці. Власне вони першими й визнали, що мають у стосунках проблеми, а також, що райські острови – не просто курорт, а панацея від проблем у подружньому житті. Інші три пари поїхали просто за компанію, але виявилося, що відпочинок можливий тільки за умови, що в психологічних тренінгах по зміцненню сім’ї братимуть участь усі без вийнятку, інакше можна пакувати валізи назад додому. Далі можна не переповідати – самі уявляйте. Ситуації найрізноманітніші – від пародій на психоаналітиків, до занять із мускулистим йогом, від якого в захваті була вся жіноча половина. Чудово зіграв Жан Рено, хоч роль гуру сімейних стосунків – далеко не його амплуа.
Вражень від фільму кілька.
Дуже красивий візуальний ряд. Нереальне місце просто, справді райський куточок. Дуже захотілося поїхати))
Реклама комп’ютерної гри Guitar hero. Вона вже не на піку популярності, але виглядає привабливо. І у фільмі смішно подана – майже як дуель між ковбоями в класичних вестернах.
При всій пропагандичності і багаторазовому повторенні давно знайомих “істин” таки чіпляє чимось за живе. В підсумку – по-літньому дуже яскрава й весела стрічка для одноразового перегляду і підняття настрою.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *