(в оригінал “Хербі: повне завантаження”).

Нова стандартна американська комедія про старенький Фольксваген-жук, який (звичайно ж) дає жару всім суперновим автомобілям. Жодної логіки, але весело. Комп’ютерні ефекти зробили жука живим, він підморгує, б’ється дверцятами і капотом, плює маслом і їздить як жодна інша машина.

Оце власне і все про фільм. Ні, він не короткий (101 хвилина), просто щось розказувати немає сенсу. Перегони у фільмі співіснують із “драматичними” сценам сімейних стосунків у родині чемпіонів (героїня теж хоче ганяти, але батько їй не дозволяє). Ну а фінал настільки передбачуваний, що його вгадають навіть дітлахи.

Хто любить гонки – дивитись на великому екрані, хто комедії – можна і вдома. Одне, що на мою думку дуже зіпсувало фільм – гра акторки що зображала головну героїню. За сценарієм, це дівчина, що вміє їздити і розуміється на машинах, а на екрані бачимо дівчинку яка мало не заплющує очі, коли сидить за кермом і фактично усе в цьому фільмі робить Фольксваген.

До речі реклама така “ненав’язлива” що аж згадується російський “Ночной дозор”, як на мене чудовий приклад тупого і безмірного рекламування спонсорів. Отакі враження власне…

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *