Щось останнім часом мало випускають на екрани наукової фантастики. Настільки мало, що на безриб’ї й “Острів” – хороше кіно. Хоча насправді, саме по собі воно аж ніяк (на мою особисту думку) не варте тих захоплених відгуків, які мелькають по інтернету. Просто якісно зроблений фільм, там навіть фантастики як такої практично нема, та й спецефекти, що зазвичай допомагають фільмам називатися фантастичними, якось не вражають. Такі спецефекти є тепер у будь-якому бойовику і зосереджені вони головним чином на погонях, вибухах та іншій неодмінній для “екшн” атрибутиці.

Сама ідея – вирощування клонів для трансплантації органів “оригіналам” у разі хвороби або нещасного випадку. Де тут фантастика? Це вже практично сьогоднішній день. Клонам не кажуть хто вони й навіщо, але один такий все ж дізнається і втікає. От і весь сюжет, все інше – навколо цього.

Звичайно поставлено моральну проблему – люди клони чи не люди. Режисер фільму дає однозначну відповідь. А отже фільм несе ще й пропагандистську функцію – доводить глядачам до відома офіційну точку зору США – клонування аморальне.

Подивитися фільм варто (хоча б тому, що фантастики на даний момент не так багато))), але чекати від нього чогось особливого абсолютно не варто.

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *