Заплутана історія: відома казка на новий лад

Черговий прекрасний мультфільм від дісней-студії. Дотримано усіх законів жанру: тут і весело, і співають, і пригода неабияка, загалом все, що тільки можна очікувати від хорошого мультфільму.
В основі казка про Рапунцель, яка мала чудове довжелезне волосся і жила в башті, однак сюжет дуже відрізняється від оригіналу. І не можна сказати, що це сильно зашкодило – оригінал досить таки безрадісний і закінчується не так феєрично як мультик.

Отже історія: стара чаклунка знайшла чарівну квітку, що дає молодість і від усіх її ховає. А коли в королеви мала народитися дитина, то через хворобу всі шукали ліків для першої жінки королівства і випадково знайшли ту квітку, зробили відвар і напоїли. Королева одужала, народила донечку із золотим волоссям, що мало ті ж властивості які й квітка. Тому стара чаклунка викрала її і зачинила у високій башті, аби час від часу омолоджуватися… Аж тут на башту випадково набрів хвацький злодій… Ну а далі історія розкручується просто карколомно, там і погоні, і пісні, і кохання, і підступні вороги. Нудьгувати не доведеться – це точно.

 

Цей мультфільм іще раз підтвердив, що попри всі спецефекти головне на екрані – історія, сюжет (що й підтвердила Історія іграшок 3, виборовши Оскара). Ну а коли вони ще красиво зроблені – є всі підстави вважати проект успішним. Яскравий і добрий (навіть волоцюги й бандити тут не страшні), місцями дуже смішний – цей мультфільм безперечно один із кращих за минулий рік. Всі герої зображені в кращих традиціях Діснея – тривимірні, але із збереженням усіх ознак “золотої ери” мультиплікації – чудові, насичені, привабливі, як і світ навколо них – аж здається, що повернулося суто дитяче сприйняття навколишнього – коли все навколо зачаровує і все прекрасне.

 

Окремі моменти взагалі викликають захват – думаю всім сподобається кінь, мабуть найвиразніший персонаж, а найкраща сцена, безперечно, коли в небі повно літаючих ліхтариків – видовище просто фантастичне!

Тому обов’язково дивитися! Звичайно бажано на великому екрані в 3Д.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *