Гра Ендера

Зовсім коротко. Хто не читав книгу і не бачив іще кіно про Ендера – дуже раджу спочатку почитати. Навіть не буду торкатися сюжету і героїв. Тому, що не зміг Голівуд втиснути у неповні дві години екранного часу всі тонкощі і нюанси, а без цього кіно стало надто вже дитячим – прямолінійним набором спецефектів.
Зате якщо книгу ви читали (я на неї натрапив іще коли проходив лауреатів премій Небюьюла і Хьюго) – все стає зовсім інакшим. І стрічка вже сприймається саме як екранізація, як колись ілюстрації у книжках – доповнення, а не заміна, а тому враження значно кращі.
Не бачив на жаль у 3D, але й на пласкому екрані видовщність на високому рівні. Навчальні бої у невагомості навіть красивіші ніж уявлялося при читанні, іноді реально майже крутилося в голові, значний ефект присутності. Загальна атмосфера майже один в один.
Загалом чудове кіно і черговий хороший фільм у колекцію для любителів жанру. Тверда 8 із 10. Із нетерпінням чекаю чи будуть екранізуваті інші книги про Ендера (втім вони зовсім інакші, тому можливо й не будуть настільки цікавими у вигляді кінофільму)

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *