google

З 30 квітня вступають у дію нові положення про використання сервісів google. Як і слід було очікувати зміни не на краще.

Зокрема за новими правилами корпорація тепер офіційно “сканує” вашу пошту. Це означає, що тексти розпізнаються програмними методами. Офіційне появснення – для більш ефективної взаємодії та реклами. Неофіційно всі ж розуміють що це і для чого. Великий брат не спить, сука.

Також змінено пункт про контент, який належить ніби-то вам (авторські права і все таке інше) АЛЕ

Завантажуючи, подаючи, зберігаючи, надсилаючи або отримуючи вміст у наших Службах або через них, ви надаєте компанії Google (і нашим партнерам) визнану в усьому світі ліцензію на використання, розміщення, зберігання, копіювання, зміну, повідомлення, публікацію, публічне відтворення й відображення та поширення такого вмісту, а також створення похідних матеріалів на його основі (як-от отриманих у результаті перекладу, адаптації чи інших внесених нами змін з метою кращої сумісності вашого вмісту з нашими Службами).

Тобто тепер будь яке ваше фото, або будь-який інший контент гугл може використовувати у власних цілях, як заманеться, а вам лишається тільки погодитися.

Переконатися: http://www.google.com.ua/intl/uk/policies/terms/regional.html

Не так давно схожі правила намагався ввести Інстаграм, але користувачі були настільки незадоволені, що сервісу довелося відмовитись від своїх планів. А от гуглу схоже ніщо не завадить.

Вам також може сподобатися:

3 коментар

 1. Привет. Спасиб за пост, я как то пропустил подобное обновление правил для сервисов гугл.

  Но хотел бы поделится своим маленьким наблюдением. На сегодняшний день это все узаконено и теперь делается в открытую при том что пользователь изначально еще при регистрации знает об этом. Если вы считаете что раньше такого нагло мониторинга не велось то мне кажется Вы заблуждаетесь. Теперь хотя бы мы знаем об этом от перво источника))

  Не вижу ни чего страшного для простых смертных в этом обновлении, если только эти простые смертные не задумают устроить какую то массовую бяку, и не станут о ней общаться по почте.))

  А так лучше знать что за нами следят ведь это нам же и на руку)

 2. про слежку понятно – лучше бдить и на публичных сервисах не светить планы по захвату мира)))
  Тут проблема в другом – теперь любое фото которое пользователь заливает, или музыка, или видео (ютуб же) – гугл может использовать как захочет, в том числе с коммерческой выгодой, а пользователь останется с носом.

 3. А раньше клевый материал сгнивал потому что его незя было монетизировать. а по поводу Ютуба там есть возможность установить авторские права на свое видео в этом случаи гугл его не будет иметь так что в принципе в плане защиты авторских прав никто не страдает

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *