Мультфільм Valiant | Веліант: пернатий спецназ (2005)

Прикольний мультик зроблений у дусі старих англійських фільмів про 2-гу світову війну. Принаймні кілька сцен і типажі героїв були схожі на те, що я бачив у фільм “Міст Ватерло” (інших подібних я просто не мав можливості дивитися, але підозрюю, що свого часу їх було випущено багато). Ну є там ще стьоб над іншими фільмами, наприклад над “Армагеддоном”.

Втім ці всі моменти можна вільно випустити з уваги. Мультик сам по собі прикольний і для дітей дуже цікавий (суджу по доньці).

Сюжет: маленький голуб вступає до лав спеціальної служби, аби допомагати військам (переносити важливі депеші) і пройшовши навчальний спецтабір уже на перешому завданні мусить виявляти всі найкращі риси, які на думку авторів мають бути притамання патріоту і солдату: винахідливість, мужність, ініціативність і звичайно ж ПАТРІОТИЗМ (саме так, великими буквами). Може й не випадково цей мультик випустили тепер, адже Захід стоїть перед арабською загрозою і війна фактично вже почалася, хоч вона й не схожа на інші війни. Але це вже пошуки потаємних мотивів і сенсів, може й не дуже виправдані у відношенні до дитячого мультика.

Ходити в кінотеатр може й не варто, вистачить ДВД чи мпег4.

Ще одне спостереження… раніше майже кожен 3Д-мультик я ще й дивився з точки зору технологій, а тепер те все вже стало настільки звичним, що не звертаю уваги.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *