Shrek the Third | Шрек Третій (2007)

Сходили. Мушу зазначити, що мабуть мультики про Шрека – один із найбільш стабільних серіалів (якщо розглядати їх саме в такій якості). Усе як завжди дуже прикольно, смішно, якісно. Порадував переклад українською. Дивитися можна звичайно і вдома на телевізорі, але бажано з якісної копії.

Сюжетик: король-жаба помер (о, його смерть переплюнула стьоб Джима Керрі в “Масці” над кіношними смертями) і перед Шреком замаячила перспектива зробитися королем. А він не хоче.

Тому відправився на пошуки наступного спадкоємця, а в цей час на трон зазіхає чувак, якого обламали в попередньому фільмі.

Одне слово нудьгувати не доведеться ні героям ні глядачам.

Ну оскільки за всі три фільми людожер не зжер жодної людини, можна вважати, його людожером лише за зовнішністю. Тому моє особисто його сприйняття (якщо хтось десь згадуватиме мені мої пости після першого фільму) значно змінилося)))

Про стьоб взагалі – в цьому фільмі також багато сцен із різних фільмів, але вочевидь я за останній час дивлюся менше голлівудських блокбастерів, бо впізнавав лише п’яте через десяте. Але це абсолютно не заважає отримувати задоволення.

… вийшло трохи побіжно, але робити якісь серйозні огляди мультику чомусь немає ні сил ні бажання, краще передивлюся його ще раз)))

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *