Один із останніх бойовиків, які я бачив, що зроблені на основі китайських єдиноборств і (принаймні так стверджує актор) останній фільм-бойовик Джета Лі. Чому один із кращих кіно-бійців відмовляється від свого амплуа? Деякі думки з цього приводу виникають уже під час перегляду.

Історія заснована на реальних подіях і стосується виникнення однієї з найбільших шкіл у-шу, яка, до речі, діє і по сьогодні. Історія бійця, який зрозумів, що вбивати погано, а змагання варті уваги лише як навчання, але аж ніяк не самоствердження і перемоги, як би дивно це не звучало.

Зроблено це кіно на найвищому рівні, утім як і всі (практично) фільми за участю Джета Лі: бійки видовищні, масштабні, ефектні.

До речі, якщо хто слідкував за кар’єрою актора, то міг помітити, що подібні теми він піднімає уже не вперше. Трохи менш реальною, але з тим же емоційним зарядом ішов фільм “Денні”, ну а в “Герої” взагалі дуже складний ряд проблем, пов’язаних зі смертю, хаосом і порядком, та жертвами які для цього порядку слід приносити. Дуже раджу для перегляду. На жаль я не бачив це кіно в кінотеатрі, але хоч із копією пощастило, чого і вам бажаю.

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *