sabotageПодивився останній на даний момент екшн із ветераном жанру – Арнольдом Шварцнеггером – і хочу дуже коротко застерегти: дивитись можна, але не слідкуйте будь-ласка за сюжетом. Будете розчаровані. Навіть якщо бойовики дивитеся як і я – аби мізки відпочили поки перед очима якесь видовище.

Більшу частину фільму “нормально” так події розвиваються – ріки крові, трупи, насилля. Ну що ж ти поробиш із законами жанру? Бойовик же. Екшн. І знято не найгірше. І якась інтрига є. Ну недовго, але є. Потім уже коли здогадуєшся що й до чого з’являється інша інтрига – а чому саме так? Як в анекдоті ще радянських часів. Красива дівчина питає чоловіка “Хочете зі мною сексом зайнятися?” – “Звичайно! Але будь-ласка у скафандрах і стоячи в гамаку.” – “А чому?” – “А я люблю долати труднощі.” Ось це власне квінтесенція головного задуму – герой долає труднощі. Нафіга це було потрібно? Ну мабуть, аби зняли кіно, іншої причини я так і не зміг знайти скільки не старався.

До честі Арні – зіграв він як і у багатьох інших фільмах цілком на рівні, може моментами навіть трохи краще, були навіть драматичні якісь переживання. І дуже шкода, що все закінчилося якось так тупо. Але ж це не вина актора, правда? Аж двоє сценаристів могли б народити щось більш достойне для втілення. А то вийшло, що з гаубиці розстріляли мишу. В цьому плані мені останні роботи Сталоне більше подобаються і класно, що він Арнольда також залучяє, хоч не за всі фільми потім буде соромно))

Чи дивитися? Так, якщо під руками більше нічого нема. Чи шукати спеціально? Ні)) Рейтинг імдб на даний момент 5,9, я взагалі 5 поставив із 10

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *