Звичайно іноді хочеться подивитися бойовичок – щоб красиво знято, щоб характерні герої, щоб кунг-фу, красиві жінки ну і так далі. А виконавцю з RZA ще захотілося щоб головна роль йому дісталася, мабуть ще й сам сценарій писав. У результаті вийшло щось таке незрозуміле, що й оцінки не варте.

Прикольно, що там є всі перераховані елементи, а фільм не склався. Навіть ім’я Квентіна Тарантіно мабуть використали без його відома. Жартую, звичайно, але раніше всі треш-фільми, до яких був причетний цей чоловік хоч якось можна було дивитися. А оцей “Man with the iron fists” це вже мабуть абсолютне дно. ну, маю на увазі для голівудських фільмів із іменами такого рівня. Тут навіть Рассел Кроу та Люсі Ліу є. І теж не допомогло.

Що цікаво – затрачено ж купу зусиль. Є чудові сцени в плані чисто візуального ефекту – красиві декорації, образи. Але тупий сюжет, тупі діалоги, якась суміш найгірших штампів. І все ніби складений докупи монстр Франкенштейна. А для того, щоб глядачі не сумнівалися, що це треш, тобто сміття – повно крові, вирваних або відрізаних кінцівок і розбитих голів.

Загалом якщо вже взагалі нема що дивитися то можете спробувати. Але я вас попередив.

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *