X-men: apocalypse – мутанти красиво рятують світ від мутантів

apokalipse

Заголовок не слід сприймати всерйоз. Звичайно, що не було би мутантів (узагалі) – то не було би й проблем, які героїчно вирішують… гм… герої. Але ж і кіна б тоді не було))
Крім того треба зазначити, що це одна із небагатьох франшиз, які ще тримають високий рівень після стількох серій, а оця остання особливо вдала, як на мій невибагливий погляд. Тому, що:
– Тут менше часу приділено переживанням та моральним дилемам героїв (вони є, звичайно, куди ж без психологізму і дрібки драми?), а більше, власне, видовищу. Тобто тому, за чим ідуть до кінотеатру. І слід сказати, що традиційно для Голівуда тут усе бездоганно – і катаклізми, і сутички, і все інше чудове.
– Тут багато дії, багато хорошої музики, не встигаєш нудьгувати. Можливо і не найважливіший критерій, але ж треба зважати на жанр.
– Тут “вперше” з’являються герої знайомі ще з першої частини і це прикольно бо далі перегляди можна зациклити і більше нічого не випускати. Хоча мені здається, що ще має бути як мінімум одна серія – герої вже на шахівниці але ще не зовсім у тій позиції де вони були на початку першого фільму.
Оце вам яке мінімум три причини йти до кінотеатру і дивитися (по можливості у 3D). Особиста оцінка – 9 із 10.
До речі, я знаю, що багато хто не сприймає комікси всерйоз і в цілому такий погляд на 99,9% правильний. Але й тут (при бажання) можна знайти цікаві теми для роздумів. наприклад – чи повинен був Магнето рятувати чоловіка на заводі?

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *