7star

Багато хто розчарувався – у цьому мультику йдеться зовсім не про те, про що був перший трейлер. Здавалося, що будуть якісь просто прикольчики на тему – що роблять улюбленці, коли людей нема вдома, а насправді це лише частина і вона далеко не головна.
Насправді це історія, у якій переплелися і смішні і сумні моменти, і погоні, і страх, і надія і навіть любов. Ну звичайно все у мульт-масштабах. Також не слід забувати, що мультики дотепер роблять головним чином для дітей)) Хоча саме цей мабуть варто дивитися всією родиною. Оте все, що було показано у першому трейлері – для дорослих. А сам сюжет і все, що з ним пов’язано мабуть усе ж більше для молодших глядачів.
От якщо всі ці моменти взяти до увагі – задоволення гарантовано! Бо зроблено мультик на совість. І 3D-красивості, і динамічний сюжет, і яскраві образи, ну і головне – виховний меседж – все чудово!
До речі, про той меседж, або як вчили на уроках літератири “головна думка твору” – куди без цього, тепер не можна просто піти в кіно і подивитися щось просто для задоволення, вам обов’язково будуть нав’язувати якесь уявлення про речі. Так от –  у цій стрічі головна думка дуже правильна і важлива. Тварин яких ви берете додому треба любити і піклуватися про них. Це живі створіння і ви за них відповідаєте.
Не стало нудно? Ну, тоді дуже раджу. 7 із 10.

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *