Американська молодіжна комедія. Чергова. Але ви знаєте, не така вже й погана. Справді. Звичайно, там були й брутальні моменти, гумор нижче пояса і всяке таке інше – неодмінні атрибути цього жанру. Але крім того це ще й поліцейський бойовик, тож принаймні не нудно дивитися на проблеми молодих людей.
Сюжет простий. Двоє щойно випущених з поліцейської академії друзів завалили чи не перший же день патрулювання, а тому їх відправили… у школу. За сюжетом це мала бути робота під прикриттям, хоч логіка авторів не дуже й зрозуміла, бо ж чи варто відправляти на складну роботу людей, які з простою впоратися не можуть? Ну та це недопрацювання швидко забувається, бо в школі у друзів справи теж ідуть не найкраще і вони лажають раз за разом і це часом навіть справді смішно.
Далі розповідати не буду, хоч якщо ви побачили дексяток таких фільмів, то вже знаєте що буде далі. Тому зараз про інші нюанси і деталі.
Цікавими є моменти, коли герої намагаються надолужити усе втрачене або нереалізоване коли їм було по …надцять. Хто ж із нас про це не мріяв? Повернутися в минуле, але уже із досвідом та іншим ставленням до речей. Здається, що усе було б пережито значно краще. Утім ця комедійка без претензій на якусь глибину все ж змушує подумати – а чи справді?
Ще прикольно бачити зміни цінностей – що саме вважалося крутим колись і що тепер, ну та це природній процес, адже кожне покоління має свої уявлення про “круто”. Звичайно ж тут усе трохи перебільшено, гіперболізовано, але не думаю, що аж до спотворення.
Трохи комічні другорядні образи в фільмі підкреслюють легкість фільму і несерйозність, усього що відбувається, хоч тема піднята не найлегша – наркотики у школі, це безперечно зло з яким треба боротися із усіх сил. І тому здивувала і порадувала участь Джонні Деппа саме в другорядній ролі всього на кілька хвилин – він свою частину відіграв на повну.
Фільм вартий одноразового перегляду, особливо якщо ви любите автомобільні погоні, шкільні пригоди, стрільбу (під кінець її багато), вибухи (це було смішно, справді) і всі інші елементи двох вищезгаданих жанрів. Особиста оцінка – 6 із 10.

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *