Ще переглядаючи трейлер я мав великі сумніви щодо цього фільму. Не пішов до кінотеатру. І щиро тепер із цього радію. Бо фільм взагалі ніякий.
Видовищний – це так. Але по суті надто вже схожий на дитячі казочки. Плюс супергеройські комікси в найбільш трешовому варіанті.
Сюжет: до Великої Китайської стіни добралися двоє європейців. Шукали порох. А стіна, як виявилося, захищала Піднебесну від вторгнення зелених ящурів. Ну це все і в трейлері є. Чого там немає, так це великої кількості дурниць на кшталт дівчат, що за допомогою банджо-джампінгу намагаються воювати з тими ящурами і десятками гинуть. Або головного героя із вміннями, що значно перевершують Робін Гуда. Або як він із найманця, якого цікавлять тільки гроші раптово стає ідейним і сповненим таких чеснот як відданність, героїзм, самопожертва і т.д.
Самі тварюки намальовані непогано, щось від чужих, щось від динозаврів, багато зубів і здатність до комунікації за десятки кілометрів. Загалом страшні для всіх крім героя, адже він може поцілити прямо в око (яке чомусь у тварюк на плечах). Абсолютно незрозуміла їх повна пасивність без зв’язку з королевою, навіть у комах, звідки власне взято ідею про королеву і все таке інше такого не буває. Утім, я мабуть забагато хочу від дитячої казочки))
Про акторів. Уіллем Дефо зазвичай грав у кращих фільмах. Із Метом Деймоном ситуація інша, він устиг засвітитися як у хороших фільмах, так і в повному лайні, тому не так дивно. Їх участь у цьому проекті мабуть лише якимось великими грошима можна пояснити.
Загалом вийшла дуже яскрава картинка із карколомними сценами, але все це порожнє і шито білими нитками в плані сюжету. І дуже багато смертей, майже щохвилини хтось гине, а в батальних сценах пачками. Якщо це кіно для дітей, то я б подумав чи пускати дитину на таке кіно, а якщо для дорослих, то воно надто вже тупе.
Дивитись не варто. Особиста оцінка – 3 із 10.

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *