Третя частина історії про інший світ (підсвіт, паралельний світ?) втратила геть усе, що мені подобалося в перших двох фільмах. Раніше дія відбувалася в наші дні у нашому світі, герої поряд із власними неординарними властивостями використовували технології, кіно було красивим і видовищним. А тут якесь темне брудне середньовіччя, причому темне буквально, практично всі кадри у сутінках і хоч я розумію, що то такий режисерський задум – картинка на екрані мені не сподобалася. Навіть кров на фоні всіх темних відтінків синього здавалася не те що несправжньою, а якоюсь сіро-буро-противною.

Із зброї лишилися мечі та арбалети, зате кігтів, зубів та м’язів вистачило б на кілька фільмів. А вже бруду… Ні, середньовіччя мені зовсім не подобається. Крім того у фільмі практично немає людей, головним чином вампіри та вовкулаки. І всі якісь картонно-шаблонні. З перших хвилин зрозуміло – ось хороший герой, ось поганий, ось хитрий, а ось ця взагалі ще та штучка.

По суті своїй “Повстання ліканів” є так званим “приквелом” – тобто оповідає про події, що сталися ДО того як дія перенеслася у наші дні. Але чи потрібен він був? Не режисеру, який отримав зарплатню і не продюсерам, які можливо отримали прибутки, а нам, глядачам.

Де інтрига? Де сюжет? Нічого. Якщо ви уважно дивилися попередні фільми, то сюжет уже знаєте. Фактично нам не показали, ЩО відбувалося, а лише показали ЯК саме. Та й то якось… неоригінально, чи що. Стандартні геройські пози, стандартні заклики “Свободу!”, стандартні бійки, як на мечах, так і штурм фортеці. Якби не впізнавані силуети вовкулаків, не знаю чи можна було б відрізнити батальні сцени цього фільму від кількох десятків інших.

Загалом на трієчку по п’ятибальній ледве-ледве витягує. На один перегляд. Коли більше нема чого дивитися.

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *