Здавалось би чергова історія про те, як невдаха стає героєм. Їх стільки вже було на екрані, що й не злічити. Але є й відмінності. По-перше дія відбувається серед вікінгів. Погодьтеся – одна річ бути не найсильнішим у звичайній школі і зовсім інша – серед героїчних і могутніх північних варварів. А по-друге: вороги, з якими треба справлятися – це дракони.

О, драконів тут дуже багато, надзвичайно багато. І різноманіття їх перевершує всілякі сподівання, якби вони існували насправді, то опис усіх зайняв би товсту таку енциклопедію (ага, саме як у мультику). Є прикольні на вигляд, є є грізні з першого погляду, але всі – небезпечні. Не дивно, що після виходу мультфільму творці не зупинилися і за прикладом “Тачок” почали знімати історії про окремих драконів.

Про сюжет варто лише сказати – він є. Багато в чому традиційний і відмінність лише в прикольчиках і загальному антуражі.

Набагато цікавіше спостерігати власне за історією приручення дракону – Нічної Фурії. За своїми рухами, жестами і взагалі грацією (можна сказати й так) – цей дракон – вилитий кіт, навіть рибу любить. Лише розміри відовідні – драконячі. А оскільки коти на відміну від собак приручаються важко то й герою з ним було непереливки. Утім врешті-решт вони порозумілися і от тут то й почалися пригоди, оскільки всі інші мешкані драконів вважають своїми ворогами. Знадобилася просто таки неймовірна пригода, аби мультик закінчився саме так як закінчився.

На жаль не зміг побачити цього всього у 3Д, але можу уявити наскільки мало бути класно. Стрічка надзвичайно красива, яскрава і насичена. Навіть просте зображення дуже подобається. А польоти суперфантастичні. Навіть десь щось схоже на “Аватар” було, можливо й справді якби у нас були дракони то літати було би настільки чудово. Ну і масштабність у 3Д-стрічках чим далі тим більша. Заключні сцени варто дивитися лише на великому екрані.

А взагалі “Як приручити дракона” хороший приємний і добрий мультик з великою часткою екшна і кількома напруженими сценами, який варто би подивитися абсолютно всім: і великим, і малим.

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *