Цитата з Української правди:

Податок на доходи для бездітних може бути збільшений з 15% до 17%.

Про це йдеться у законопроекті №10112, зареєстрованому у Верховній Раді “регіоналом” Ярославом Сухим і депутатом від НУНС Катериною Лук’яновою.

Як випливає з пояснювальної записки, необхідність впровадження таких заходів зумовлена “тенденціями до зниження народжуваності”, у зв’язку із якими “за два роки населення України зменшилось на 365, 2 тисячі осіб”.

Я зазвичай стараюся не звертати уваги на те, що робиться у Верховній раді, але очевидно, що деякі речі є просто несумісні зі здоровим глуздом. Мало того, що в країні створено (силами тих же депутатів у тому числі) абсолютно нереальні і несприятливі умови для нормального життя, так вони ще й намагаються вину за зменшення населення перекласти на залишки тверезомислячих людей. Невже у них настільки не вистачає клепок, щоб побачити, що відношення рівня життя до рівня народжуваності прямо пропорційне? Чи вони взагалі знають що це означає?

Мені часто не подобаються новини, але цього разу я просто слів не маю…

Вам також може сподобатися:

2 коментар

  1. > відношення рівня життя до рівня народжуваності прямо пропорційне?

    ну, взагалі-то… обернено пропорційне =/ гхм.

  2. Якщо брати глобально – так. Найрозвиненіші країни народжують найменше. Але якщо говорити про Україну – то піки чітко прослідковуються тоді, коли ситуація в країні стабільна і люди мають кращий рівень життя.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.