і цього разу я не ставлю смайлики.

Ви читали нову політику конфіденційності? Тепер Гугл буде знати про вас УСЕ.

Можете називати мене параноїком, але, на мою думку, немає ЖОДНОЇ гарантії, що в один прекрасний день ці відомості випадково, або свідомо не використають проти вас (качаєте фільми? музику? не подобається влада?).

Ось тут український текст

Я процитую лише кілька моментів:

Збір інформації

 • нформація про пристрій

  Ми можемо збирати інформацію, яка стосується вашого пристрою (а саме, моделі апаратного забезпечення, версії операційної системи, унікальних ідентифікаторів пристрою, дані про мобільну мережу, включно з номером телефону). Google може пов’язувати ідентифікатори вашого пристрою чи номер вашого телефону з вашим обліковим записом Google.

 • Реєстраційна інформація

  Коли ви користуєтеся нашими службами чи переглядаєте наданий Google вміст, ми можемо автоматично збирати та зберігати певну інформацію в журналах сервера. Вона може включати перелічене нижче.

  • дані про те, як ви використовуєте нашу службу, наприклад, ваші пошукові запити;
  • реєстраційну інформацію щодо телефонного зв’язку, як-от ваш номер телефону, номери телефонів ваших співрозмовників, номери переадресації, час і дати дзвінків, тривалість дзвінків, дані про маршрутизацію SMS-повідомлень і типи дзвінків;
  • адресу інтернет-протоколу;
  • інформацію про зміни стану пристрою, як-от збої в роботі, системні операції, налаштування апаратного забезпечення, тип та мову веб-переглядача, дату й час ваших запитів і URL-адреси переходів;
  • файли cookie, які можуть однозначно ідентифікувати ваш веб-переглядач або ваш обліковий запис Google.
 • Інформація про місцезнаходження

  Коли ви користуєтеся службами Google, пов’язаними з місцезнаходженням, ми можемо збирати й обробляти дані про ваше фактичне місцезнаходження, як-от GPS-сигнали, надіслані мобільним пристроєм. Також для визначення вашого місцезнаходження ми можемо застосовувати різноманітні технології, як-от дані сенсорів вашого пристрою, які можуть, наприклад, надавати інформацію про розташовані поблизу точки доступу Wi-Fi та стільникові антени.

 • Унікальні номери програм

  Деякі служби містять унікальний номер програми. Цей номер та інформація про встановлення (наприклад, тип операційної системи й номер версії програми) можуть надсилатися в Google під час встановлення чи видалення відповідної служби або під час періодичного з’єднання цієї служби з нашими серверами, наприклад, для автоматичних оновлень.

 • Локальна пам’ять

  Ми можемо збирати та зберігати інформацію (включно з особистою інформацією) локально на вашому пристрої за допомогою таких механізмів, як веб-сховище веб-переглядача (включно з технологією HTML 5) та кеш-пам’ять даних програми.

Пора шукати альтернативу не тільки рідеру…

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *