Також перекладають як “Секрет Робінзонів” та “В гості до Робінзонів”

Черговий 3D-мультик, зроблений за всіма канонами дорослих фільмів: сценарій, сюжетні лінії, діалоги, все пропрацьовано до найменших деталей. Але тим не менше це саме мультик, адже герої часто не просто не дуже схожі на реальних людей, а карикатурно спотворені, очевидно для більшого ефекту, щоб краще передати образ.

Сюжет геть не простий. Хлопчик, який любив винаходити різні штукенції потрапляє до майбутнього, в сім’ю Робінсонів, бачить там купу дивного, а ще повинен самотужки розібратися із усіма проблемами, які сам же й спричинив. Усе закручено досить цікаво, хоч і лкегковгадувано. Навіть моя дочка Олександра десь в першій третині фільму вже знала хто є хто.

Але насправді мультик не про це. Велика шана студії Волта Діснея за цю стрічку бо головний принцип, який вона декларує – це незважаючи ні на що, рухатися вперед! Дуже наочно, можна сказати на пальцях показано, що саме буває, коли через дрібні невдачі людина зациклюється на тому, що вона не змогла зробити (чесно визнаю, що й сам іноді цим грішу). А треба забувати про минуле і… вперед. Тільки тоді є шанси, що життя складеться і все буде добре. Загалом дуже раджу всім, хто ще не подивився. Перегляд у кінотеатрі також рекомсендований, бо все зроблено красиво і масштабно, я давно не отримувавтакого задоволення.

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *