Технотрилер. Такий собі фільм із напругою по формі, присмачений кіберпанківською естетикою і зовсім трохи змістом. Досить прикольно по суті. Але загальні фрази мало що прояснять, тому спробую детальніше.

Жив собі один програміст і одного дня виявив він під дверима пакет. Відкривши коробку, програміст виявив, що вона порожня. А тут дедлайн (deadline – термін здачі роботи, якщо хто не в курсі), програміста дуже настирливо просять закінчити роботу, а йому через порожню коробку все в голові переплуталося… Потім у фільмі по наростаючій збільшується кількість аномалій… у всьому: в людській поведінці, в предметах, у враженнях. І врешті-решт той програміст виявляє, що його втягнуто у жахливий експеримент маркетингового характеру.

Далі про сюжет не буду.

Бо якщо вам потрапить до рук цей фільм все ж раджу подивитися. На що вже я не люблю трилери, але оцінив. Атмосфера передана просто чудово. Немає, до речі, тупого намагання злякати глядача, все трохи тонше, на невідповідності того, що ми знаємо з досвіду і того, що бачимо в фільмі.

Візуальний ряд – розкішно-убогий. Це спеціально так зробили, там дія відбувається у одному колись фешенебельному, а на час розповіді абсолютно занепалому будинку. І люди-образи – відповідні. Практично маргінали, хоч і з різними причинами для цього. Багато аллюзій, особливо у побудові сцен, до “Матриці”, але практично відсутні спецефекти, що приємно, бо виявляється ще можна робити фантастику простими засобами і це буде цікаво.

Мінуси у фільму теж є, але їх відсоток не перевищує певної межі, після якої вже кіно стає нецікавим, тому про них не буду.

Був здивований, коли побачив, що країни виробники США, Ісландія і Румунія, але потім згадав міські пейзажі, ще подумалося при перегляді, що деякі схожі місця можна було б і в Ужгороді знайти.

IMDb дає фільму 5,9 з 10. В принципі згоден.

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *