Мені сподобалося. Краще ніж Епізод ІІ (набагато краще), але гірше ніж (для мене) є Епізод І. Хоча тут, здається лише в цій серії є над чим подумати далеко не дітям (при тому всьому, що фільм узагалі зроблено, як колись писали в книжках “для молодшого і середнього шкільного віку”). Сюжетна лінія з пророчими снами, які призводять до навернення до Темряви , а це в свою чергу робить сни пророчими (якщо заплуталися – дивіться фільм) – мене вразила. Дуже несподівано для цієї саги і дуже приємно, що є і серйозні теми.

Звичайно комп’ютерні спецефекти на високому рівні, звичайно присутні всі ляпи, які є ще в перших (за хронологією виходу на екран) серіях, очевидно Лукас сказав “Ну то й що!” і плюнув межи очі усім скептикам…

Чесно кажучи тепер уже це все не так вражає, але я пам’ятаю часи коли по радянському телебаченню фільм “Зоряні війни” поливали брудом (незрозуміло за що) і демонстрували окремі кадри, від яких я був просто в захваті. Потім його почали крутити по угорському телебаченню і я це дивився при тому, що лише тепер почав розуміти декотрі слова цією мовою. Загалом сага вдалася. Лукас молодець. Трохи б менше лірики і пафосу, трохи більше прикольних моментів і чудової гри акторів як у першій (за хронологією виходу серій) трилогії – і було би просто чудове кіно про те як “Давним-давно у далекій-далеій галактиці…”

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *