Моя дівчина – монстр / Colossal – погана підміна жанрів

Мабуть кожен, хто бачив трейлер цього фільму мусив погодитися, що глядачу обіцяють прикольну комедію. На жаль незрозуміло з яких причин цей трейлер не має нічого спільного із фільмом. Тому, що, розпочавшись як комедія, далі він перетворюється на психодраму взагалі без жодного смішного моменту.
Для чого таке зроблено неясно. Можливо в команду затесався якийсь горе-маркетолог, що звик обманювати покупців у інших галузях. Головне аби квитки купили, а чи отримають вони бажане, уже справа десята. Дивно, що режисер на це погодився. А може він теж хотів аби фільм побачило якомога більше глядачів і був не проти. Тоді гріш йому ціна як режисеру, бо люди, що прийшли на комедію не будуть сприймати твої спроби сказати щось серйозне. Принаймні не тоді, коли жанр фільму раптово змінюється і виходить, що людей обманом заманили в кінотеатр аби показати не те, що обіцяли.
Тим більше, що тут обоє героїв одне одного варті і якщо чоловік просто закомплексований садист, то героїня це невдаха, яка ніяк не може зрозуміти, що причина всіх невдач всередині неї. Не викликають співчуття.
Ну і алегорія, мовляв усі ми в тій чи іншій мірі монстри теж так собі – на рівні третього класу.
Загалом паскудне кінце. Шкодую, що потратив час. 1 із 10. Вперше аж таке розходження у мене з IMDB-рейтингом. А все через трейлер.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *