Fast and furious 4 | Форсаж 4 (2009)

Після “Токійського дріфта” не лишилося сумнівів, що у серіал (чотири фільми це звичайно ще не “Санта-Барбара” але вже починає тенденцію) повернеться Він Дізель. І ось після деякого часу очікування ми в кінотеатрі. Із вражень: видовищно, динамічно, місцями затягнуто, місцями занадто мелодраматично, але в цілому дуже достойно. Фільм повністю виправдовує надії в плані карколомних автоперегонів, крім того додано ще й кримінального бойовика.

Єдиний мінус – моменти, коли герой сумує за вбитою дівчиною. Спочатку це зрозуміло і виправдано, потім трохи затягнуто, потім просто неприродньо. ну не склалося у актора із драматичним хистом – навіщо було аж так його примушувати? Та й не заради цього глядачі йшли в кінотеатр, тож, як на мене режисер із сценаристами міг би придумати інший спосіб подовжити хронометраж.

Щодо самих гонок і трюків – усе практично бездоганно, в найкращих традиціях: мотори ревуть, автомобілі літають, закис азоту щоправда використано лише двічі, ну але це вже деталі.

Сюжет, якщо кому, звичайно, цікаво, такий: невловимий наркоторговець наймає рейсерів, щоб ті перевозили через кордон наркотики, йому потрібні кращі, аби могли справлятися із завданням. Дівчина героя також бере в цьому участь але її вбивають. Тоді вже герой (який же герой без цього) йде мститися. Тут і ФБР також хоче взяти того наркоторговця і доля ще раз зводить поліцейського-авантюриста із першої частини з героїм Він Дізеля. Як водиться вони ще встигають почубитися між собою, перш ніж почати все ж діяти разом. Оце якщо коротко і так, щоб не відкривати головну інтригу.

До речі найбільше захопила перша сцена – де крадуть цистерни з пальним на ходу, ну ще цікаво виглядало збіговисько рейсерів та їх фанатів (ага і фанаток також)).

Однозначно рекомендовано перегляд на великому екрані.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *