Загублений світ: туалетний гумор ще живий

Можна сказати всього два слова: американська комедія. Це вже давно окремий жанр у кіномистецтві (утім слово “мистецтво” тут геть недоречне). Жанр зі своїми ознаками, атрибутами, стандартами. І відповідно до всіх цих стандартів “Загублений світ” це чергова кінонарізка таулетного гумору, геть безглуздих ситуацій і недолугих жартів.
Утім, якщо хто подумав, що кіно мені не сподобалося, то це не так.
Насправді воно дуже яскраве, дуже насичене візуально, а ще у ньому є симпатичний тиранозавр (я вже збився із ліку, де лиш тих тиранозаврів не використовують). Деякі сцени навіть смішні. Тож попри те, що час від часу я лише подумки розводив руками не знаючи як реагувати, про витрачений час не шкодую, бо настрій це кіно створює, а більшого від нього вимагати навряд чи доречно. І хоч я реально не розумію як можна викидати величезні гроші на створення таких фільмів, можливо свої прихильники у нього знайдуться. Адже “кожному своє…”
Час від часу я відчував незручність від того, що поряд сидить і дивиться на екран моя 10-річна дочка, декотрі сцени не дуже смішні але дуже зациклені на сексуальній тематиці. Таке враження, що у створенні сценарію брали участь дуже стурбовані підлітки.
А ще я радий, що не ходив до кінотеатру. Воно того не варте попри всю грандіозність окремих кадрів. Особистий рейтинг – 2,5 із 5.

P.S. Виявляється в США був телесеріал. Напевно популярний, раз вирішили зробити повноцінне кіно. Не розумію американців.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *