Дуже красива але дещо передбачувсна історія, навіть для тих, хто не бачив французький оригінал із Софі Марсо, а просто знає закони жанру. Власне рятує цю стрічку лише присутність супермегасекссимволів Анжеліни Джолі та Джонні Деппа. Хоч дуже бракує правдоподібності вийшло романтично.

Отже зав’язка. Красива жінка (ну ви розумієте) постійно під наглядом поліції, тому, що її бойфренд, чи то пак коханий, вкрав велику суму грошей і десь зник, а поліцейські через неї сподіваються того афериста зловити. Одного разу ця жінка отримує листа і дізнається, що зустріч уже близько, але щоб обдурити поліцію, їй треба приїхати з Парижу до Венеції потягом і по дорозі знайти якогось чоловіка, що має викликати у переслідувачів впевненість, що злодій попався. Тож вона його знаходить (здогадайтеся хто його грає?) і починає знайомство, що поступово зближує двох людей сильніше ніж їм би того хотілося. Далі за сюжетом усе закручується досить карколомно і при першому перегляді навіть цікаво, хоч, як я вже зазначав не зовсім правдоподібно.

Венеція, шикарні готелі, ресторани, атмосфера вишуканого свята з одного боку. Погоні, детектив, неоднозначні ситуації – з іншого. Поліція і мафія шукають таємничого чоловіка, який весь час за кадром і присутній лише як послання і мета для всіх. В той же час біля героїні цілком реальна людина, яка з випадкового попутника перетворюється на близького друга… Є в чому заплутатися, і хоч для цього вистачило б зовнішніх факторів – жіночка теж виявляється не просто так сама по собі, режисер зробив акцент на внутрішніх переживаннях, адже попри закручений сюжет це все ж більше романтична історія. І вона губиться…

А от чим усе скінчилося казати не варто. Якщо ви ще не бачили стрічку – один раз все ж варто це зробити.

Хочеться сказати, що це кіно в ряду останніх голівудських далеко не найгірше, але якось не чіпляє так як могло б. При такому акторському складі і такому потенціалі сюжету могло б бути взагалі прекрасно, а не просто добре. Ну та можливо не варто очікувати чогось великого, а просто отримати задоволення від фільму.

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *