Жанр сімейного кіно передбачає, що і великі й малі можуть із одинаковим задовленням сидіти перед екраном і отримувати насолоду від перегляду. “Прибульці на горищі” – чудовий приклад такого кіно – в міру дитяче, наповнене пригодами, трохи повчальне і традиційно оптимістичне. І дуже смішне. Що ще треба, аби відпочити всією сім’єю?

За сюжетом на Землю прилітають четверо інопланетян. Маленьких, ледь до коліна підлітку, але з великою метою – не багато не мало – загарбати всю Землю. Технічне оснащення у цих інопланетних монстриків чудове, навіть є спеціальний пристрій, за допомогою якого вони можуть керувати людиною немов роботом. От тільки пристрій не працює на дітях. І тому саме дітлахи тепер чинять опір прибульцям і намагаються їм перешкодити.
Власне по дитячому прикольні “бої” з інопланетянами і складають основну частину фільму. В хід ідуть іграшки, хитрощі, а також вміння грати в комп’ютерні ігри, коли до рук героїв потрапляє пульт, яким можна керувати дорослими. Це треба бачити – справжній “Мортал комбат”.
Кілька моментів зможуть оцінити лише дорослі – наприклад здивування дітей від телефону без кнопок, а якщо замислитися, то й справді – уже майже виросло покоління, яке ніколи не бачило дискових телефонів.
У цілому вийшло дуже збалансоване кіно, без крайнощів. Ані повних дурниць в плані правдоподібності, навпаки, порівняно з “Трансформерами” майже найкова фантастика, ані аж надто моралізаторства, хоч воно, звичайно присутнє, просто не муляє очі. Ані дуже вже тупих жартів, це при тому, що гумор переважає все ж дитячий, але на хорошому рівні.
Грають маленькі актори теж непогано, навіть наймолодша дівчинка. Окремого слова заслуговує виконавець ролі Ділмана – Роберт Хофман. Хлопець дуже непоганий у комічному амплуа, хоч і дуже вже помітний вплив Джима Керрі.
Загалом дивитися варто, хоч може й не обов’язково в кінотеатрі.
Чотири з п’яти.

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *