Хмарно, можливі фрикадельки: Смачний мультик про їжу з неба

Власне чому саме фрикадельки увійшли в заголовок – не дуже зрозуміло, адже їжі у цій стрічці просто неймовірна кількість, ну та авторам видніше. Застереження для тих, хто ще не бачив: не бажано дивитися на голодний шлунок. До речі, ще раз пошкодував, що не дуже є можливість ходити на 3Д-фільми у відповідний кінозал, адже тут явно видно роботу саме під тривимірний формат, маса моментів просто таки просяться із плоского екрану в зал до глядача.
Сюжет не надто складний: божевільний учений довго думав що б таке вигадати і вирішив, що жителям острову, де він мешка, конче необхідно багато різноманітної їжі. Ну і винайшов штуку, яка з простої води робить гамбургери, хот-доги, піцци, морозиво, мармелад, спагетті, торти, салати, стейки, яєчні, тости і багато багато іншого. І все б нічого, але людська жадібність уособлена в мерові містечка як завжди призвела до трагічних наслідків. Їжа почала збільшуватися в розмірах і стала небезпечною. Уявіть собі, що на вас упаде відбивна розміром із автомобіль.
Чесно кажучи пригоди героїв не дуже чіпляють за живе. Якийсь цей сюжетик недовикористаний чи що. Розумію, що для діток складні інтриги недоречні, але чомусь склалося враження, що потенціал у ідеї значно вищий, аніж реально втілено.
Зате візуальний ряд просто шикарний. Фантастичний. Чудовий. Ніби аніматори зрозуміли нарешті який потужний інструмент у них у руках і вирішили не обмежувати власну фантазію. Насправді це треба бачити. Карколомні трюки і краєвиди засипаного морозивом містечка, замок з мармеладу, дощ із гамбургерів, величні сцени катастрофічної стихії, все настільки яскраве і незвичайне, що викликає щире і дитяче захоплення. Із самих персонажів дуже сподобався батько головного героя – зображений карикатурно, але дуже влучно.
Ну а в усьому іншому – досить таки посередній мультик. Не викликає бажання дивитися ще раз. Щоправда це дуже особисте враження. Бо знаю діток у яких горіли від захоплення очі і сама ідея – море їжі прямо з неба – викликала неабиякий ентузіазм. Все ж таки міф про манну небесну дуже привабливий.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *