Відьмина гора: нецікава юнацька фантастика

Дуже посереднє кінце. Чесно кажучи сподівався на щось значно цікавіше, або принаймні більш видовищне. А виявилося, що це підліткове кіно, напевно із досить невеликим бюджетом і хоч актори стараються як можуть (чи хочуть), все ж помітно, що це не те чого б вони насправді бажали.
Коротко про сюжет: жив собі у Вегасі простий такстист (ну не зовсім простий, але…). Крутив собі руля, возив клієнтів, аж якось до нього підсіли двоє підлітків за якими чомусь ганяються “люди в чорному” (геть не такі смішні, як “справжні”). І виявилися ті підлітки інопланетянами. Простий таксист, звичайно, всіляких клієнтів бачив, зокрема підвозив на конференцію по НЛО двох штурмовиків Імператора із “Зоряних воєн”, але, як виявлося, ті підлітки таки незвичайні, бо вміють всілякі такі цікаві штуки, як наприклад телекінез, телепатія та подібні. І треба їм уберегтися від “людей в чорному”, а ще від якогось ворожого інопланетного прибульця і сісти на космічний корабель, що відвезе їх додому. До речі, цей фільм є римейком стрічки аж 1975 року, може тому сюжет такий несучасно-прямолінійний, та попри всі сучасні штучки застарілий?
Якої небудь інтриги у фільмі практично немає, цікавих моментів усього кілька, тож переглянувши один раз можна спокійно викидати диск (чи повертати у прокат).
Чому вирішив писати про кіно?
Аби вберегти від перегляду, якщо маєте якусь пристойну альтернативу. Останнім часом ситуація з фантастикою взагалі і з юнацькою зокрема – просто катастрофічна. І якщо фентезі про хоббітів чи вампірів знімають хороші режисери із величезними бюджетами, то наукова фантастика здається скоро взагалі помре. Залишаються другосортні фільми і треш. Після фільму “Я, робот” так і не було нічого, що могло б з ним зрівнятися. Навіть нещодавній “Стар трек” не виправив ситуації, незважаючи на всю помпу і багатодесятилітні традиції. Сумно.
Можна було би розмірковувати чому так склалося, але мабуть я краще подивлюся щось із старого доброго…

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *