Комедійні мелодрами почали старішати. Маю на увазі вік головних героїв. Тенденція зрозуміла, зважаючи на те, що суспільство в цілому теж старішає, особливо у розвинених країнах. Крім того, що літні люди складають все більшу частку, вони ще є й активними. І вони хотять займатися коханням, розважатися, загалом жити на повну, адже все вже зроблено – кар’єра, діти, будинки, авто – все є. Тож поява фільмів саме про цей прошарок населення виглядає цілком закономірною.
Актори, яких запросили в цю стрічку були справжніми зірками першої величини, а Меріл Стріп і дотепер є такою, адже щороку ми бачимо кілька чудових фільмів з її участю. Підстаркуватий, але все ще у формі Стів Мартін, тут трохи не в своєму амплуа і починає кривлятися лише у сцені з марихуаною. А от Алек Болдуін виглядає на всі свої 62 – огрядний, нерухливий, якийсь аж важкий навіть візуально, дивитися на нього було не дуже приємно.
Стрічка розповідає про немолоду пару, що розлучилася 10 років тому, мають трійко дорослих дітей і якось випадково знову опиняються в ліжку. І якщо колишня дружина вільна і може собі це дозволити, то екс-чоловік уже має іншу сім’ю. Стосунки ускладнюються не лише цим – жінці подобається один архітектор, також розлучений і вона спочатку розривається між двома чоловіками, всі троє потрапляють у смішні (для глядачів) ситуації (сцена з відеочатом просто чудова) і збивають з пантелику дітей, які власне не знають що їм і думати. Не буду розповідати чим усе закінчилося, але оскільки, незважаючи на викурювання косяків та адюльтер, кіно пропагує традиційні цінності – здогадатися не важко.
Безперечно фільм не став шедевром і вартий лише одноразового перегляду (на мою думку), але можливо спонукає замислитися про своє майбутнє, адже воно хоч і далеко, наближається невпинно.
До речі, найкраще, як на мене, в цій стрічці зіграв Джон Красінскі – тридцятирічний актор, що до цього не з’являвся у голлівудських блокбастерах (але озвучував персонажів у кількох відомих мультфільмах). Його герой – Харлі – вийшов справді смішним та емоційним.
Тож, якщо маєте час і бажання – перегляд вдома, найкраще в парі))

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *