Місія Дарвіна: морські свинки рятують світ

Застереження для дорослих глядачів – це дитяче кіно. Тому, якщо ви вирішили супроводжувати малечу на перегляд – будьте готові понудьгувати. Якщо хто любить екшн, то його буде трохи, ну і трюків зі спецефектами також, але все це не варте окремого перегляду без дітей. Лише якщо довелося.
Фільми із тваринками у незвичних ролях завжди мали успіх, хоч і не завжди одинаковий. Всілякі собаки-спецагенти, кішки-ніндзя, і всі інші чудово виглядають у віці, коли ще жива віра у те, що тварини вміють говорити і вони такі ж розумні як і люди. І вони справді прикольні. Але здається голівудським продюсерам і режисерам набридли традиційні герої – мавпи, кішки й собаки і вони взялися за все інше. В даному випаадку – морських свинок. ніколи з цими тваринами не стикався, тому мало що можу сказати про те класні вони чи ні. У фільмі ж вони – герої. Спецагенти здатні на таємні операції, володіють складною технікою і розмірковують про сенс життя. Може в дитячому віці й цікаво. оскільки кіно зроблено для показу в тривимірному форматі важко про нього судити не побачивши у всій красі, але на жаль кінотеатрів, які можуть це зробити лише два, якщо я не помиляюся. Що ж робити всім іншим? Вгадувати як має бути грандіозно. Зокрема навіть не в повній красі захоплює погоня за свинками, коли вони в маленьких різнокольорових кульках, а за ними мчать великі чорні позашляховики. І феєрверк у кінці погоні. Можу лише уявити як це має виглядати.
Але крім цього моменту практично й згадати нічого. Ну хіба що техніка-трансформер, але оскільки ідея ця вже втілена у двох непоганих фільмах – не бачу підстав для позитиву в бік творців стрічки.
Іще досить цікавий дисонанс щодо загального рівня фільму, тобто уявної цільової аудиторії і діалогів, зроблених як пародії на “дорослі” геройські фільми. Може автори хоч таким чином намагалися бути цікавими не лише для малюків? Чесно кажучи вийшло не дуже – жарти мляві і не смішні, в цілому всі розмови чудово описує термін “тирьямпампація” – тобто просто фон, аби лиш було, що герої не німі. Такі діалоги може писати будь-який підліток, який побачив з десяток фільмів про шпигунів.
Утім досить по погане. Бо дітям подобається. Може не аж надто сильно але цілком позитивно вони цю всю історію сприймають, тож нехай дивляться. А ми не будемо їм заважати.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *