Дуже видовищно і красиво велетенські механічні істоти знову зійшлися у двобої. Головне – не вмикати мізки, залишити треба мінімальну потужність (аби не заплутатися в чудернацько-дитячих іменах) і дивитися казочку, яких на жаль не було в моєму дитинстві, а є лише тепер, тож треба розбудити малого наївного хлопчака і отримувати задоволення. Інакше навряд чи вийде.
Друга частина стала значно масштабнішою і видовищнішою, кількість роботів на квадратний метр плівки перевищила всі існуючі до тепер досягнення. Їх бої у космосі, у океані і, звичайно ж, на суші вражають розмаїттям – застосовано все: від високотехнологічної зброї до простого кулачного бою. Їх трансформації лишаються непереконливими, але красивими. Нові герої кумедні і досконалі.
Загалом кілька годин прекрасного і… абсолютно порожнього видовища. Я не дарма написав, що треба відключати мізки, нгасправді вони сильно заважатимуть, якщо від цього кіна очікувати чогось більшого ніж видовища. Попри всю оригінальність самого світу, ідеї, історії, сюжет настільки притягнуті за вуха, абсолютно фантастично недолугі і смішні, що навіть шукати їх не варто, аби не псувати собі настрій. Я справді не розумію чому при всій грандіозності втілення сам сценарій виглядав немов написаний п’ятирічними хлопчаками: “А потім він його мечем – раз! А той йому кулаком в пику – бах! А у нашого ракети! А ненаш викликав підмогу! А наш все одно сильніший!” Чесне слово, насправді сюжет іще наївніший. Утім здається пояснення є. Очевидно творці саме й хотіли зробити все максимально по дитячому, адже маленькі хлопчики і дівчатка в нас нікуди не зникли, просто ми рідко даємо їм можливість себе проявити. Вчора я був просто шокований, коли “наш” робот особливо видовищно побив “ненашого”, дорослі дядьки ПЛЕСКАЛИ В ДОЛОНІ! Майже весь зал! Я таке бачив уперше. Схоже, що місію, яку на себе взяли творці фільму, таки виконано, як би це дико не виглядало.
Тому критикувати цю казочку, якось просто не підіймається рука, тим більше, що з технічної точки зору все справді бездоганно. Причому не лише спецефекти, а й гра акторів, характерні персонажі – абсолютно все на найвищому рівні. Тож, може це й дивно, але я б таки радив переглянути цей фільм, особливо якщо ви надто давно серйозна і поважна людина. Цікаво – дізнаєтеся про себе щось нове?

Вам також може сподобатися:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *